Vlajkové stožáry

Hliníkové vlajkové stožáry. Vlajky jsou velmi oblíbeným reklamním prostředkem, doplňujícím image firmy, provozovny, obchodní centra, hotelu apod. jsou vlajky.

Nabídka stožárů zahrnuje několik typů a provedení. Nejjednodušší a také nejlevnější je klasické provedení s vnějším vedením lanka. Tento typ stožáru se dá umístit na klasickou i sklopnou patku a je vhodný pro použití v uzavřených firemních areálech nebo hlídaných prostorách, kde jsou vlajky chráněny před cizími osobami a vandaly. Stožáry s vnitřním vedením lanka mají tu přednost je, že ovládání vlajky je chráněno proti nežádoucímu zásahu nepovolaných osob je ukryto uvnitř stožáru. Další předností tohoto uspořádání je, že lanko nenaráží v poryvech větru do konstrukce stožáru a nedochází tak k oděru stožáru a připadnému poškození lanka.

Nejefektnějším provedením jsou stožáry s otočným výložníkem. Vlajka je držena napnutá v celé šířce a je tedy dobře viditelná i v bezvětří. Při manipulaci s vlajkou je však pořeba stožár sejmout nebo sklopit, proto jsou u těchto stožárů výhodné použití sklopných patek.

Výška stožárů se pohybuje od 5 do 9 m výšky. Stožáry jsou upevňovány na zabetonované patky buď pevné nebo sklopné. Dodávány jsou v úpravě práškovou barvou zpravidla v barvě přírodního hliníku, ale na přání je možné dodat jakýkoli odstín dle barevnice RAL. Stožáry jsou sesazeny z 2 a 3 m dílů, podle zvolené délky. Při výběru typu a výšky stožáru je třeba vždy zvážit možnosti umístění, především z hlediska působení větrů. Pro umístění vlajkových stožárů je vhodné vyhledat chráněnou polohu a v případě extrémního počasí včas sejmout vlajky, aby nedošlo k jejich poškození popřípadě dalším škodám,které by mohly vzniknout pádem stožáru nebo jeho částí.

 

Zebriky - SWS Tauchmann

V této kategorii není vloženo žádné zboží, protože se jedná o produkt, který vyrábíme na základě Vašich individuálních požadavků. Proto nás prosím kontaktujte pro upřesnění Vaší objednávky.