Vestavby do aut

Hliníkové konstrukce jsou pro svoji nízkou hmotnost ideálním materiálem pro různé vestavby do ložných ploch automobilů. S jejich pomocí lze interiér auta přizpůsobit ideálně potřebám uživatele. Různé police či schránky na míru přepravovaného nákladu zajistí, že řidič nalezne vždy vše na svém místě, že nedojde k poškození jednotlivých přepravovaných věcí při brždění nebo v zatáčkách a využije se optimálně ložný prostor, aniž by se přepravované věci vzájemně poškozovaly.

Hliník je materiál vyžadující minimální údržbu, díky své nízké hmotnost nesnižuje výrazně užitnou nosnost vozidla. Vestavba může být řešena i tak, aby se dala z ložného prostoru snadno vyjmout při čištění, popřípadě může být i přestavitelná (lze ji tak přizpůsobit různému tvaru nákladu).

Nejčastěji využívané vestavby jsou např. při vybavování zásahových vozidel pro záchranáře, montážní vozidla pro řemeslníky, rozvoz jídel, potravin a celé řady dalších výrobků, kdy je třeba mít náklad dobře přístupný a nelze skládat příliš mnoho položek na sebe.

Vestavby jsou řešeny většinou dle konkrétního přání zákazníka.

 

Zebriky - SWS Tauchmann
Zebriky - SWS Tauchmann
Zebriky - SWS Tauchmann

V této kategorii není vloženo žádné zboží, protože se jedná o produkt, který vyrábíme na základě Vašich individuálních požadavků. Proto nás prosím kontaktujte pro upřesnění Vaší objednávky.