Stojany a držáky na lyže

Půjčování zimního sportovního vybavení patří k běžným službám horských středisek. Každá půjčovna, která chce oslovit zákazníka svojí nabídkou potřebuje nabízené sportovní vybavení přehledně uspořádat, aby si zákazník mohl vybírat a vybavení se při skladování nepoškozovalo. Také obsluha musí mít možnost bezpečné manipulce. Všechny tyto požadavky ideálním způsobem plní lehké mobilní stojany na lyže, boty, hůlky a snowboardy.

Nabízíme nejen jednotlivé stojany, ale řešíme kompletní vybavení celých půjčoven. Snažíme se ve spolupráci se zákazníkem nalézt vhodné využití prostor tak, aby se požadované množství sportovního materiálu dalo pohodlně a bezpečně uložit.

Podle přání zákazníka jsme schopni stojany vybavit kolečky pro individuálním pojezd nebo pro pojezd na kolejnici, a to jak v řadě (podobně jako při posunu knih na polici) nebo s jednotlivým výjezdem (jako zásuvka). Také velikost stojanů můžeme upravit podle potřeb zákazníka a jeho prostorových možností.

Pro horské chaty a restaurace nabízíme univerzální typ stojanu pro krátkodobé uložení zimního sportovního vybavení návštěvníků, kteří přijeli s vlastním lyžemi a snowboardy a potřebují si je bezpečně odložit během času odpočinku. Jednoduchou variantu tohoto univerzálního stojanu pro jeho vlastnosti oceňuje stále více milovníků zimních sportů, kteří jej používají k uložení svého sportovního vybavení v soukromých objektech (sklepech a garážích apod.). Tyto stojany bezpečně pojmou sportovní vybavení běžné čtyřčlené rodiny. Přišroubují se ke zdi, čímž zabírají minimum místa. Lyže různých délek a typů (pro běh i sjezd) nebo snowboardy jsou v nich bezpečně opřené, jednotlivě přístupné a chráněné proti pádu ve všech směrech.

Při přepravě sportovního vybavení na sněžných skútrech se uplatňují držáky na lyže, které dodáváme ve svou provedeních - široké na sjezdové curvingové lyže a úzké na klasické typy lyží, běžky a snowboardy.

Pro přepravu sportovního vybavení v autech a autobusech jsou požadovány přepravní koše na lyže a snowboardy, které vyrábíme na zakázku, protože jejich tvar je závislý na typu auta a počtu přepravovaných osob.

 

Zebriky - SWS Tauchmann
Zebriky - SWS Tauchmann
Zebriky - SWS Tauchmann

V této kategorii není vloženo žádné zboží, protože se jedná o produkt, který vyrábíme na základě Vašich individuálních požadavků. Proto nás prosím kontaktujte pro upřesnění Vaší objednávky.